1/3 Twoje ulubione mieszkania 1 z 3
Aranżacja i kompleksowe wykończenie wnętrz
Wybierz program wykończeniowy
Zapp
Zapp

Nasze trzy standardy traktujemy jako punkt wyjścia do indywidualnej aranżacji i jako podstawę do realizacji zgodnej z Twoim budżetem.

ZAPP to nasz flagowy standard i podstawa większości naszych realizacji. Nie zgadzamy się na oszczędzanie na jakości: produkty najlepszych producentów (m.in. Hansgrohe, Villeroy&Boch) dobraliśmy w rozsądny i przystępny cenowo pakiet.

57 750 zł
(1 155 zł/m2)
cena wykończenia mieszkania dwupokojowego o powierzchni 50 m²
Zapplus

Każda aranżacja jest wyceniana indywidualnie – na naszej stronie umieściliśmy kalkulator wyceny, dzięki któremu możesz wycenić wykończenie swojego mieszkania. To nic nie kosztuje i trwa nie więcej niż 3 minuty!

Do standardu ZAPPLUS wybraliśmy wyższe modele tych samych, sprawdzonych producentów. Jeszcze lepsza jakość i więcej designu.

76 120 zł
(1 522 zł/m2)
cena wykończenia mieszkania dwupokojowego o powierzchni 50 m²
Zappremium

Kiedy już wybierzesz podstawę, możesz skupić się na tym, na czym najbardziej Ci zależy. Marzysz o deszczownicy albo o drewnie na podłodze ? Wybierasz dowolne elementy z dowolnego standardu – a my je wyceniamy.

ZAPPREMIUM to zbiór najbardziej prestiżowych elementów, jakimi dysponują nasze marki. Najwyższe osiągnięcia współczesnej techniki łazienkowej, po które w każdej chwili możesz sięgnąć, dopasowując aranżację do swoich potrzeb.

124 900 zł
(od 2 499 zł/m2)
cena wykończenia mieszkania dwupokojowego o powierzchni 50 m²

Umów się na spotkanie z projektantem

Więcej informacji o ofercie i zrealizowane projekty

Spravia

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków.

 

Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

 

Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

Profesjonalizm

Doświadczenie

Kompetencje

Bezpieczeństwo

Aktualnie w naszej ofercie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.